VSM86-24-570 - HEAVYWGHT TWO WAY SLIDER 24 inch (61 cm) 570 BROWN
Vendor: YKK
SKU: VSM86-24-570
Pack Size: Each
Regular price
Sale price
Regular price
Unit price
/per
YKK VSM86 heavy weight two way zip, heavy duty teeth. 2 way zipper 24" 61cm in brown.