VSM86-26-573 - HEAVYWGHT TWO WAY SLIDER 26 inch (66 cm) 573 BEIGE
Vendor: YKK
SKU: VSM86-26-573
Pack Size: Each
Regular price
Sale price
Regular price
Unit price
/per
YKK VSM86 heavy weight two way zip, heavy duty teeth. 2 way zipper 26" 66cm in beige.